Podcast #0 Intro Denník reportérky

Kde bolo tam bolo, bola jedna rozprávková krajina. V nej žilo mladé neposedné žieňa, ktoré rado objavovalo svet. Dostala do vienka zaujímavú farbu hlasu a túžbu túlať sa po svete. Horami dolami, cestou necestou…

Milí priatelia,

teším sa, že ste zavítali na túto stránku a stojíte aj pri zrode tohto môjho malého projektu. Keď som študovala masmediálne štúdiá, vždy ma akousi silou priťahoval rozhlas. Fascinovalo ma, ako dokáže prostredníctvom jediného zmyslu sprostredkovať ľuďom nielen príbeh, ale aj emócie a atmosféru. Ak vieme čítať medzi riadkami, môžeme aj počúvať medzi zvukovými vlnami?

Rozhlas má svoje špecifiká, obmedzenia, ale aj úžasné možnosti. Zvukom musíte vyjadriť všetko – aj to, čo na obraze neuvidíte. Preto je spracovanie zložitejšie, ale zároveň otvára priestor iným zmyslom a najmä predstavivosti.

Už viac ako 5 rokov behám po východnom Slovensku a spoznávam jeho krásy. Prostredníctvom ľudí, zážitkov a formou “tu a teraz.” A práve to by som chcela preniesť do svojich podcastov a sprostredkovať aj vám. Nielen načítaný text a suché informácie. Budem nahrávať v teréne, budem cestovať, budem spoznávať.

Nuž, hádam vás moje cesty a rozhovory inšpirujú a zaujmú. Budem rada, ak sa navyše ku mne aj pridáte 🙂

Vypočujte si intro k mojim podcastom, ktoré onedlho spustím. V mojej vlastnej réžii, v mojom voľnom čase, na moje vlastné náklady… Len tak pre radosť 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Website Built with WordPress.com.

Up ↑

%d blogerom sa páči toto: