Referencie

dvojka RTVS logoMiroslava je samostatná, cieľavedomá, rozhľadená, tvorivá, flexibilná, komunikatívna a rýchlo sa orientujúca v problematike. Je tímový hráč a nemá problém riešiť komplikované situácie živých prenosov. Veľmi vysoko hodnotím jej zodpovedný a profesionálny prístup k pracovným povinnostiam. 

PaedDr. Silvia Košťová, tímlíderka televíznej publicistiky Štúdia RTVS Košice


logo regina

“Jej skúsenosti pri práci redaktorky a moderátorky ju predurčujú na akúkoľvek prácu, pri ktorej sa kladie dôraz na komunikáciu. Má mikrofonický hlas a kultivovaný prejav.”  …čítať viac… 

Mgr. Andrea Feciková, dramaturgička Rádia Regina Východ


1383851_727988800549624_1391216743_n“Počas svojho dlhého pôsobenia v radoch Študentského Rozhlasu Košice okúsila prácu moderátorky/redaktorky a veľmi rýchlo sa vypracovala na jednu z našich najlepších moderátoriek. Svoje kvality potvrdzovala aj pôsobením na poste vedúcej moderátorov a následným prestupom do profesionálnej rozhlasovej stanice. Jej skúsenosti a schopnosti v moderovaní, redaktorskej činnosti, strihu ako aj v komunikácií s verejnosťou sú na vysokej úrovni.”

Michal Lacko, vedúci rádia Študentský rozhlas Košice


 afl_logo“Miroslava je šarmantná moderátorka, ktorá svojím profesionálnym prístupom, pozitívnou náladou a rockerským outfitom dokonale zapadla na stage festivalu Spiš rock fest 2018. Oceňujem jej pripravenosť a znalosti o každej vystupujúcej kapele a faktov z histórie festivalu. Taktiž neformálne predstavenie účinkujúcich pred koncertom a pravidelnú interakciu s publikom. Moderátorka bola vskutku príjemným oživením a sprievodcom celého festivalu.”

       Martin Hlavatý, organizátor Spiš rock festu


per absurdus“Mirka je zodpovedná, talentovaná žena s krásnym hlbokým hlasom, ktorý už niekoľkokrát v podobe audionahrávok prepožičala do inscenácií Divadla P. A. Komunikácia s ňou je veľmi efektívna, vždy dodá kvalitný materiál. Naša spolupráca preto trvá už niekoľko rokov.”

Zuzana Dovičáková, zakladateľka divadla Per Absurdus


Peter Kováč“S Mirkou som mal možnosť spolupracovať ako hosť v jej relácii v Rádiu Regina, kde pôsobí ako redaktorka, ale aj v rámci dramaturgie festivalových programov, kde bola v úlohe moderátorky. V obidvoch prípadoch sa s Mirkou vynikajúco a flexibilne spolupracovalo. Jej prednosťou je profesionálny a ľudský prístup, presvedčivé vystupovanie a spoľahlivosť.”

Mgr. Peter Kováč, etnológ a folklorista


Snímka obrazovky 2019-03-12 o 12.38.51.png

“Teším sa, že s Mirkou ma už nespájajú „len“ spoločné roky na univerzite, ale aj rovnaké zanietenie na vytváraní pútavého a zaujímavého obsahu košického dvojtýždenníka Zajtrajšie noviny. Vďaka jej profesionalite, cestovateľskému prehľadu a vynikajúcim postrehom sa stala právoplatnou členkou našej redakcie. Vždy sa spolu s čitateľmi teším na jej ďalšie potulky a objavovanie krás Slovenska.”

Mgr. Eva Barnišinová, šéfredaktorka Zajtrajších novín

Website Built with WordPress.com.

Up ↑

%d blogerom sa páči toto: